92 yaşındaki milyarder ünlü biyologla evleniyor. Herkes gelini merak ediyor

Geçen yıl dördüncü eşi Jerry Hall’dan ayrılan 92 yaşındaki medya milyarderi Rupert Murdoch, mart ayında Amerikalı poliz vaizi Ann Lesley Smith ile nişanlanmıştı ve altıncı evliliğine hazırlanıyordu. Ancak, Murdoch’ın nişanlandığını duyurmasından sadece iki hafta sonra Ann Lesley Smith’ten ayrıldığı öğrenildi.

Çift, 20 Mart’ta verdikleri nişan haberinin ardından 4 Nisan’da ayrıldıklarını duyurmuştu.

Murdoch, kısa süre sonra yeniden aşık oldu ve 66 yaşındaki emekli bilim insanı Elena Zhukova ile ilişkiye başladı. Zhukova, Rus milyarder Roman Abramoviç’in eski eşi Daria Zhukova’nın annesidir.

İddialara göre Murdoch ile Zhukova henüz ilişkilerinin erken aşamalarındalar.

Murdoch ile Zhukova’yı tanıştıran kişi, ünlü iş insanının üçüncü evliliğini yaptığı ve boşandığı Wendy Deng’dir. Yani Murdoch’ın eski karısı, onun yeni bir ilişkiye başlamasına da yardımcı oldu. Rupert Murdoch ile Elena Zhukova’nın, Yunanistan’ın Korfu adasında ünlü Christina O adlı yatla romantik bir gezi yaptığı öğrenildi.

Murdoch’ın yeni sevgilisi Elena Zhukova, tanınmış bir moleküler biyologdur. Rus olan Elena Zhukova, 1991 yılında ülkesinden ayrılarak ABD’de yaşamaya başladı ve şimdiye kadar iki kez evlenip boşanmıştır.

Rupert Murdoch’un önceki evliliklerinden altı çocuğu bulunmaktadır.

İlk eşi Patricia Booker’dan olanlar şunlardır: Şu anda 64 yaşında olan kızı Prudence MacLeod, 53 yaşındaki kızı Elisabeth ve 50 yaşındaki oğulları Lachlan. İkinci eşi Anna Mann’dan olanlar ise 49 yaşındaki James ve 21 yaşındaki kızı Grace’dir.

Üçüncü eşi Wendi Deng’den 19 yaşında Chloe adlı bir kızı vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x